Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

ІТ – аутсорсинг – офшорне програмування; створення веб-ресурсів; розробка, встановлення, супровід ПЗ; обслуговування техніки сторонніми спеціалізованими компаніями. Наша компанія займається саме ІТ-аутсорсингом.

Перевага ІТ Аутсорсингу для компаній – це економія коштів та часу. Допустимо якщо у Вас середній або малий бізнес і є в офісі невелика кількість комп'ютерів (до 15 шт.) який сенс утримувати системного адміністратора на зарплаті. Безперечно, мати хорошого системного адміністратора в офісі це добре, але такий співробітник зазвичай дратує начальство, якщо він дійсно хороший вся техніка в порядку і відповідно він сидить без діла, а зарплату платити потрібно. Це природно не стосується великих компаній, оскільки кількість комп'ютерів у них досить велика.

Для вирішення таких завдань існують такі компанії як наша. Наші переваги в тому, що нам не потрібно платити зарплату за місяць. Ми візьмемо на себе всі Ваші проблеми з комп'ютерами та офісною технікою: обслуговування комп'ютерів, лікування вірусів, налаштування мережі, оптимізація роботи ПК, встановлення антивірусних програм, firewall, налаштування інтернет, локальних мереж, WI-FI мереж, установка, переустановка Windows 98/ME/XP/2003/Vista/Seven, установка комплексу програм для зручної роботи користувача, встановлення настройок принтерів, встановлення драйверів, комп'ютерна допомога. Також ми надаємо додаткові послуги: створення сайту, програмування 1С, складання комп'ютерів на замовлення, консультації з закупівлі обладнання та сама закупівля, онлайн консультація.

Якщо у Вас є проблеми з комп'ютером:
Не вмикається комп'ютер?
Повільно працює інтернет хоча вчора працював швидко ?
Потрібно заправити картридж ?
Ви купили новий пристрій і не знаєте як його підключити?
Тормозить комп'ютер?
Ви хочете оновити комп'ютерне обладнання?
У вас немає сайту?
Тоді дзвоніть нам і ми вирішимо всі проблеми.

Мета компанії IT-Сервіс - максимально задовольнити потреби наших клієнтів, тому ми забезпечуємо високу якість послуг, що надаються.