Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

 

nastrojka kompyutera

Будь-який комп'ютер вимагає налаштування, чи то Ви купили новий, чи у Вас виникають проблеми з вже існуючим ПК. Головне, потрібно розуміти, практично будь-який комп'ютер або ноутбук, завдяки деяким налаштуванням операційної системи та налаштуванням BIOS, можна зробити продуктивнішим.

І не обов'язково купувати новий або встановлювати заново операційну систему.

Тільки що куплений ноутбук або комп'ютер із вже встановленою операційною системою особливо вимагає налаштування операційної системи, а також установки додаткових програм, браузерів, антивірусної програми тощо.

Наша компанія пропонує послугу повне налаштування комп'ютера або ноутбука у всіх районах міста Києва. Середній час виконання послуги 1 год.

 

Ціни на налаштування комп'ютера:

Найменування послугиЦіни (грн.)
Повне налаштування комп'ютера * 500 грн.

* Виклик комп'ютерного фахівця БЕЗКОШТОВНИЙ

З чого починається налаштування комп'ютера?

  • При покупці нового ноутбука або комп'ютера з попередньо встановленою операційною системою необхідно почистити його від непотрібного софту.
  • Здійснити налаштування операційної системи.
  • Налаштувати BIOS.
  • У разі комп'ютера, який вже давно працює, потрібно почистити реєстр, файли tmp. log.
  • Ну й останнє, що потрібно зробити – тонка оптимізація роботи операційної системи.

Тепер розглянемо всі варіанти детальніше, навіщо це потрібно і що Вам це дасть?

Налаштування нового ноутбука або ПК: Більшість виробників ноутбуків встановлює купу непотрібного софту, який призводить до зниження продуктивності ноутбука. Звичайно такий софт потрібно або відключати, або видаляти. При видаленні такого софта слід бути обережним, щоб не видалити важливе програмне забезпечення, а також драйвери та софт пов'язаний з їхньою безпосередньою роботою. Таку роботу слід довіряти фахівцям.

Налаштування операційної системи (ОС): Навіщо потрібне налаштування ОС? Наведемо яскравий приклад. Допустимо Ви поставили антивірусне програмне забезпечення, яке включає міжмережевий екран і безпосередньо сам антивірус. Майже всі операційні системи сімейства Windows мають вбудований міжмережевий екран і антивірус (брандмауер і захисник Windows) які не відрізняються ефективністю в порівнянні з комерційними варіантами. Дві антивірусні програми на одному комп'ютері не тільки не дадуть подвійний захист, а зазвичай призведуть до зниження продуктивності комп'ютера. Одночасна робота двох антивірусів призводить до конфлікту через системні ресурси, тому вбудований «захисник Windows» потрібно відключати.

Відключення тих чи інших параметрів, служб операційної системи, може призвести до неможливості завантаження останньої. Роботу з налаштування операційної системи повинен виконувати тільки фахівець.

Налаштування BIOS: Для початку розберемося що таке BIOS? Базова підсистема вводу/виводу (basic input/output system) коротко BIOS призначена для спільної роботи обладнання ПК та операційної системи. Насправді BIOS є посередником і є найважливішим компонентом комп'ютера. Також він відповідає за роботу безпосередньо самого заліза. За допомогою BIOS можна налаштовувати частоти роботи оперативної пам'яті, частоту процесора, режими різних контролерів. При правильному налаштуванні BIOS можна безпечно збільшити продуктивність комп'ютера до 30%. Слід бути обережним при зміні деяких параметрів BIOS, це може призвести не тільки до неможливості ввімкнення, а також до виходу з ладу обладнання комп'ютера. Слід відстежувати виходи нових релізів BIOS до материнської плати. Оновлення BIOS може містити нові можливості, так і усунення різних проблем обладнання. На сайтах всіх виробників материнських плат завжди є розділи де моно завантажити інструкції, нові прошивки BIOS та програмне забезпечення для його оновлення.

Так само слід пам'ятати, що оновлення BIOS пов'язане з ризиками для обладнання комп'ютера, тому, бажано щоб таку роботу виконував спеціаліст, який у цьому розуміється.< /p>

Чистка реєстру, тимчасових файлів tmp. Log: Після тривалого використання комп'ютера, і подорожі просторами інтернету, у тимчасових папках ОС накопичується велика кількість, тимчасових файлів, а також вірусів. Час від часу ці файли потрібно чистити.

Навіщо потрібне чищення комп'ютера від тимчасових файлів?

Як ми вже написали вище, у папках TEMP крім тимчасових файлів накопичуються і віруси. Які неминуче потраплять до автозапуску ОС. Також велика кількість тимчасових файлів, а їх може накопичитися десятки тисяч, можуть призвести до нестачі вільного простору на диску ”C:” . Відомо, що для нормальної роботи операційної системи потрібно не менше 15% вільного простору на диску “С:”. Ще одним із головних питань є чищення системних папок у каталозі користувача таких як:

  • Local
  • Roaming

Оскільки в них накопичуються файли після встановлення різних програм, які вже давно можуть бути видалені. У цих папках багато програм зберігають різні параметри.

Дані папки чистити слід обережно, тому видалення не тих файлів, може призвести не тільки до неможливості запуску деяких програм, але і до видалення їх налаштувань.< /p>

Тонка оптимізація операційної системи: Тонка оптимізація – це налаштування різних параметрів операційної системи, що призведе до прискорення роботи комп'ютера. Така оптимізація особливо потрібна на слабких комп'ютерах. Для збільшення продуктивності можна вимкнути різні параметри, наприклад:

  • Відключення не життєво необхідних служб.
  • Вимкнення візуальних ефектів.
  • Тонке налаштування параметрів реєстру.

Іноді тонку оптимізацію можна зробити самостійно, за допомогою спеціалізованих програм, твікерів. Твікери зазвичай кустарного виробництва і можуть містити помилки. Застосування таких програм можливе лише на свій страх і ризик, Ви повинні усвідомлювати, що втручання в параметри та компоненти Windows може призвести до краху операційної системи.

>
Чому ми?
Досвід Досвідчені комп'ютерні фахівці з більш ніж 15 років досвіду Ціни Відповідність фіксованої ціни на сайті, без прихованих витрат Сервіс Безкоштовний виїзд, безкоштовна консультація, віддалена підтримка Якість Якісні комп'ютерні послуги, чесні google відгуки

ХОЧЕТЕ ЗНАЙТИ ДОСТУПНІ І ЯКІСНІ ПОСЛУГИ У СФЕРІ ІТ?

ВИ ВЖЕ ЗНАЙШЛИ ЇХ У НАС!

Google відгуки

Рейтинг: 4.7 60 відгуків на

googleico
Наталія ТроценкоНаталія Троценко
рік тому
28.09.2020
Все зробили швидко і якісно. Рекомендую
googleico
Опубліковано в Google
Симоненко АлександраСимоненко Александра
6 місяців тому
29.01.2022
Дуже швидка та якісна допомога. Все швидко встановили, про все розповіли і...
googleico
Опубліковано в Google
Сергей КСергей К
11 місяців тому
24.08.2021
Відмінна компанія і фахівці. Дуже швидко усувають проблеми з комп'ютерами.
googleico
Опубліковано в Google
Евгений КорумЕвгений Корум
7 місяців тому
28.12.2021
Відмінна робота – швидко, якісно, ​​з додатковими опціями для клієнта з ПЗ....
googleico
Опубліковано в Google
Дмитрий ЛисовскийДмитрий Лисовский
11 місяців тому
30.08.2021
Давно користуюся послугами компанії, завжди все відмінно, в обумовлені терміни....
googleico
Опубліковано в Google