Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

Велике оновлення для Windows 10 під назвою Fall Creators вийде 17 жовтня 2017 року. Поряд з оновленням компанія Microsoft представить кілька нових можливостей для творчості. Разом з оновлення ми отримаємо програму для роботи з фото, покращені ігри, функціонал для забезпечення безпеки, та нові інтерфейси з ефектом занурення Windows Mixed Reality

windows 10 fall creators update

Windows Inking

Тепер Windows Inking позолотить нам робити позначки безпосередньо у PDF-файлах, схоже наче ми робимо нотатки ручкою на папері. У Smart Ink після оновлення додали німого штучного інтелекту, який вирівнюватиме геометричні фігури або поєднує осередки в таблицю

Фото та відео

Після оновлення програма «Фото», дасть нам можливість створювати унікальні індивідуальні історії, використовуючи фотографії, відео, музику, 3D і навіть малювання з Windows Inking.

Ігри

Після оновлення Windows 10 Fall Creators Update ми отримаємо Режим гри, який дозволить запускати ігри на повну потужність, наче це консоль Xbox.

Безпека

Windows Defender у новому оновленні буде розумнішим і цьому йому допоможуть елементи штучного інтелекту, що створюють нові рівні захисту від програм-вимагачів та вразливостей.

На останки скажемо наша компанія надає послугу установка windows 10 для офісу та будинку в комплексі із встановленням програмного забезпечення та налаштуванням ОС.