Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

computers virus

Послуги з видалення комп'ютерних вірусів: Однією з найпоширеніших проблем у роботі з комп'ютером є зараження операційної системи вірусами різних типів. самопоширення до зміни файлової системи і т.д. тп.

Першими ознаками зараження комп'ютера вірусами є гальмування, значне навантаження як на оперативну пам'ять так і на процесор, часті перезавантаження операційної системи, пропадання мережі інтернет, збої в запуску різних програм, помилки при запуску ОС.

Найвірнішим способом протистояти сучасним вірусам, що потрапили в операційну систему - це пошук і видалення комп'ютерних вірусів ручним способом, природно не без допомоги антивірусних програм. Комп'ютерні віруси класифікуються на кілька типів і принципи їх зараження та впровадження на комп'ютер жертви можуть відрізнятися. Відповідно і підхід до до чищення комп'ютерних вірусів так само відрізняється і залежить від їхнього типу.

Ціни на очищення вірусів з комп'ютера:

Видалення вірусів може зайняти досить тривалий час, іноді наші фахівці можуть порекомендувати Вам перевстановлення операційної системи заново. Вартість дивіться у розділі установка Windows.

Найменування послугиЦіни (грн.)
Встановлення антивірусних програм 400 грн.
Чищення комп'ютера від вірусів
(послуга включає встановлення антивірусу)
500 грн.
Розблокування Windows будь-якої версії від вірусу 500 грн.

Виїзд комп'ютерного фахівця БЕЗКОШТОВНИЙ!

Класифікувати комп'ютерні віруси можна так:

 • Мережні
 • Файлові
 • Завантажувальні
 • Комбіновані

Так само їх можна розділити за ступенем небезпеки:

 • Нешкідливі віруси
 • Небезпечні віруси
 • Дуже небезпечні

Нешкідливі віруси для операційної системи та файлів користувача не несуть жодної загрози, вони можуть лише трохи знижувати ефективність роботи комп'ютера. Видалення таких вірусів зазвичай проходить без наслідків для операційної системи та файлів користувача і займає незначний час.

До небезпечних вірусів належать шкідливіший програмний код. Як правило, вони значно знижують ефективність роботи операційної системи, також можуть викликати різні збої в роботі ОС, які можуть призвести до небезпечних наслідків для інформаційних ресурсів користувача. Небезпечні віруси наводять:

 • До порушення конфіденційності інформації;
 • До навантаження на оперативну пам'ять комп'ютера;
 • До перезавантаження операційної системи;
 • Можуть викликати повторні запуски програм;
 • Як правило, вони не порушують роботи мережі та інтернет.

Видалення небезпечних вірусів вимагає не тільки глибоких знань в операційній системі, а й у алгоритмах роботи таких вірусів. Так цей тип вірусів може заражати також системні файли ОС. Природно видалення заражених системних файлів, які потрібні для завантаження операційної системи, призведе до неможливості її завантаження.

Дуже небезпечні вважаються віруси які можуть викликати порушення файлової системи, шифрування різних типів файлів, як системних так і користувальницьких, а так само їх видалення. Існують модифікації готельних вірусів, які можуть призвести до несправності роботи апаратної частини комп'ютера, наприклад, у системі позиціонування накопичувача на магнітних дисках, можуть бути зруйновані рушійні частини.

Також такі віруси блокують роботи мережі, інтернет, або взагалі завантаження операційної системи. До таких вірусів відносяться віруси (хробаки), віруси (блокувальники) та віруси (супутники). Видалення дуже небезпечних вірусів є справою трудомісткою та тривалою.

Антивірусний захист

Основне завдання антивірусів запобігати зараженню комп'ютера вірусами, а не лікувати. Антивірусні програми (антивіруси) – це програми для виявлення, лікування та запобігання потраплянню комп'ютерних вірусів до операційної системи. Кожна з антивірусних програм використовує власні методи виявлення вірусів але зазвичай це виявлення на сигнатурах. За принципом аналізу файлу та порівняння його коду із власною базою даних сигнатур комп'ютерних вірусів. Якщо шматок коду у файлі збігається з кодом сигнатури бази даних виробника антивірусу, такий файл поміщається в карантин (тимчасове сховище антивірусної програми).

Найпопулярніші антивірусні програми:

 • ESET NOD32 Antivirus
 • Kaspersky Internet Security
 • Avast Antivirus
 • Avira Antivirus
 • McAfee
 • Panda Antivirus
 • Norton Antivirus

Пошук, видалення та лікування комп'ютерного вірусу

Якщо Ви запідозрили, що Ваш комп'ютер заражений комп'ютерним вірусом не варто сканувати файлову систему антивірусною програмою, тому що можна завдати ще більшої шкоди операційній системі. Як правило, більшість вірусів при попаданні на комп'ютер блокує роботу антивірусних програм.

Потрібно пам'ятати, що антивірус це все-таки програма, а не людина. Перше що потрібно зробити при зараженні комп'ютера вірусом, це його вимкнути, щоб не дати вірусу поширитися. Після цього краще викликати фахівця з чищення комп'ютера від вірусів.

Наша компанія надає послуги з видалення комп'ютерних вірусів та встановлення антивірусного програмного забезпечення. Ми працюємо у всіх районах м. Києва.

Чому ми?
Досвід Досвідчені комп'ютерні фахівці з більш ніж 15 років досвіду Ціни Відповідність фіксованої ціни на сайті, без прихованих витрат Сервіс Безкоштовний виїзд, безкоштовна консультація, віддалена підтримка Якість Якісні комп'ютерні послуги, чесні google відгуки

ХОЧЕТЕ ЗНАЙТИ ДОСТУПНІ І ЯКІСНІ ПОСЛУГИ У СФЕРІ ІТ?

ВИ ВЖЕ ЗНАЙШЛИ ЇХ У НАС!

Google відгуки

Рейтинг: 4.7 60 відгуків на

googleico
Наталія ТроценкоНаталія Троценко
рік тому
28.09.2020
Все зробили швидко і якісно. Рекомендую
googleico
Опубліковано в Google
Симоненко АлександраСимоненко Александра
6 місяців тому
29.01.2022
Дуже швидка та якісна допомога. Все швидко встановили, про все розповіли і...
googleico
Опубліковано в Google
Сергей КСергей К
11 місяців тому
24.08.2021
Відмінна компанія і фахівці. Дуже швидко усувають проблеми з комп'ютерами.
googleico
Опубліковано в Google
Евгений КорумЕвгений Корум
7 місяців тому
28.12.2021
Відмінна робота – швидко, якісно, ​​з додатковими опціями для клієнта з ПЗ....
googleico
Опубліковано в Google
Дмитрий ЛисовскийДмитрий Лисовский
11 місяців тому
30.08.2021
Давно користуюся послугами компанії, завжди все відмінно, в обумовлені терміни....
googleico
Опубліковано в Google