Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

windows 11Компанія Microsoft анонсувала Windows 11 на спеціальному заході ще 24 червня 2021 року. Windows 11 — це нова версія Windows, в якій важливі інструменти завжди будуть у вас під рукою. Завдяки інтуїтивно зрозумілій навігації та зручній організації інтерфейсу Windows 11 виглядає зовсім по-новому.

У цій статті ми розберемо основні відмінності операційної системи версії 11 від 10, а також мінімальні вимоги для встановлення 11 версії.

При оновленні Windows 11 з Windows 10 або Установці Windows 11 деякі компоненти та функції будуть позбавлені підтримки або видалені. Нижче ми наводимо інформацію, що зміниться після переходу на Віндовс 11.

Компоненти та функції від windows 11 у порівнянні з версією 10

Функція Cortana більше не запускатиметься при першому завантаженні системи та не закріплюватиметься на панелі завдань.

Малюнок робочого стола не можна перемістити на пристрій або з нього, якщо ви входите з обліковим записом Microsoft.

Internet Explorer Microsoft Edge з режимом IE, що замінює класичну програму Internet Explorer 11 у Windows 11. 

Багато власників комп'ютерів зауважують, що їхня операційна система іноді підгальмовує. Провиною всьому цьому, як правило, фонові процеси Windows 10.Встановити Windows 10 на комп'ютер, планшет або ноутбук ноутбук просто, але без налаштування вона буде споживати багато системних ресурсів.

Нещодавно з'явився новий вірус, який підміняє профіль користуватися тимчасовим. Як правило, при включенні комп'ютера з операційною системою windows 7 користувачеві виводиться повідомлення «Служба профілів користувачів перешкоджає входу в систему».

Що робити, якщо браузер мимоволі запускається і відкривається сайт з рекламою через певний інтервал часу? Як правило, чищення комп'ютера від вірусів різними програмами або антивірусами в цьому випадку не допомагає. Це пов'язано з тим, що на Вашому комп'ютері вже немає вірусу. Швидше за все Ви підхопили на якомусь сайті скрипт, який відпрацював, вніс зміни до конфігурації системи, і зник. Проблема даних вірусів у цьому, більшість антивірусів неспроможна відстежувати такі хакі. Як почистити комп'ютер від настирливої ​​реклами ми писали в минулій статті, але іноді такі програми, як adwcleaner, теж не справляються з поставленим завданням. Тому ми сьогодні розглянемо варіант чищення вручну запуску реклами через певний проміжок часу.

adwcleaner Чистка комп'ютерів від вірусів і рекламних банерів, справа трудомістка, і без особливих знань почистити свій ПК буде складно. Як правило, користувачі користуються різними утилітами. Користуючись утилітами для очищення комп'ютера від реклами або вірусів Ви повинні розуміти, що 100% гарантію Вам ніхто не дасть, так само використання стороннього софту може призвести і до втрати певної інформації.

Фахівцями нашої компанії були проведені тести програмного забезпечення з видалення небажаних програм та реклами.

Представляємо Вашій увазі утиліту AdwCleaner, яка чудово справляється зі своїми завданнями.

prixnaki virusjvКористувачам ПК для перевірки комп'ютера на віруси пропонують скористатися антивірусним програмним забезпеченням. Ця порада не завжди підходить у деяких випадках. Щоб визначити заражений комп'ютер вірусами необхідно розуміти основи комп'ютерної безпеки. Багато вірусів, потрапляючи на комп'ютер жертви, блокують роботу антивірусу, що неминуче призводить до неможливості виявлення таких вірусів. Незважаючи на це, існують ознаки, за якими можна визначити, заражений комп'ютер вірусами чи ні.

1С та особливості його встановлення для підприємств.

Програма 1С складається з двох основних компонентів:

  •  Платформа 1С (оболонка);
  •  База даних 1С (де зберігаються всі дані).

Платформа 1С це оболонка самого програмного продукту, який запускає та працює з базою даних. Основні популярні версії продукту 1С 7.7 та 1С 8.2, і звичайно найсвіжіша версія 1С 8.3 яка сумісна з попередньою версією. З базами даних для платформ дещо складніше. Існує досить великий асортимент ведення як оперативного і бухгалтерського обліку. Ось далеко не повний перелік різних конфігурацій для України:

Останнім часом Україною котиться хвиля так званих вірусів блокувальників (віруси здирники). Модифікації таких вірусів бувають різними від простих, які себе прописую в реєстрі операційної системи до більш складних (Trojan.Winlock), які впроваджуються або замінюють важливі системні процеси, або записують себе в MBR жорсткого диска.

reestrДавайте спочатку розберемося, що таке реєстр< /span> Windows і з чим їдять. Системний реєстр – це своєрідна база даних, в якій зберігаються налаштування операційної системи Windows. У реєстрі зазвичай зберігаються налаштування самої операційної системи, налаштування встановлених програм, і даний про встановлене обладнання. Зберігається системний реєстр, як правило, тут: C:\Windows\System32\config, а резервна копія його зберігається на момент встановлення операційної системи тут: C:\WINDOWS\repair.

disk0Очищення диска. Отже, після нетривалої роботи на комп'ютері ми випадково помічаємо, що місце на диску С: чомусь закінчується. Чому? Тому що система в процесі роботи створює безліч як тимчасових, так і інших файлів. Для очищення диска З: від сміття є досить багато різних програм, скажімо більше, є навіть вбудовані засоби в операційній системі. Але оскільки ми не шукаємо легких шляхів, очищатимемо диск вручну.

У цій статті ми спробуємо самостійно провести діагностику комп'ютера. І так, якщо при запуску комп'ютера він не запускається і видає різні звукові сигнали - це означає, що Bios материнської плати виявив помилки в роботі обладнання. Давайте спочатку розберемося, що таке Bios. BIOS - це базова система введення/виведення даних, тобто мікропрограма, яка відповідає за початкове завантаження комп'ютера. Версії "біосів" бувають різними (AwardBIOS, Phoenix AwardBIOS, AMIBIOS).

Отже після не дуже тривалої експлуатації комп'ютера він почав сильно гуде. Що ж потрібно зробити, щоб комп'ютер не гудів?

Ну, по-перше, потрібно з'ясувати причину. Як правило, сильне гудіння може викликати кілька причин.

Причина перша: Якщо гудіння з тріском, швидше за все, зачепився провід живлення охолоджуючого кулера процесора за вентилятор, це викликає сильне тертя і тріск. Для усунення цієї проблеми достатньо зняти бічну кришку системного блоку та уважно подивитися на охолоджуючий вентилятор процесора (кулер). Рис .1, переконається, чи не перешкоджає обертанню вентилятора, і усунути проблему.

 

Комп'ютери в сучасному світі стають невід'ємною частиною нашого життя як вдома, так і на роботі. Все частіше і більше часу ми проводимо саме за ними, дивимося фільми, слухаємо музику, читаємо книги, і зрештою працюємо! Що ж робити коли комп'ютер зламався? Ну, по-перше, головне не панікувати життя може протікати і без комп'ютера, якщо, звичайно, це не офісний комп'ютер, на якому Ви працюєте. По-друге, як кажуть все, що зламалося, можна полагодити, все що працює можна зламати. Варіантів кілька:

  • можна спробувати розібратися в проблемі самостійно;
  • звернеться до сервісного центру, де вирішать проблему;
  • зателефонувати знайомому другові «хакеру», який за пляшку пива теж вирішить проблему;

І так давайте розберемося, який із запропонованих нами варіантів оптимальний. Припустимо, варіант розібратися з поломкою самостійно Вам може здатися не дуже привабливим, але ми все ж таки рекомендуємо це варіант, тому що навіть якщо Ви не зможете усунути проблему, принаймні , Вам вдасться докладно її описати.

Встановлення програмУ цій статті ми розглянемо софт, який необхідний користувачеві для роботи за комп'ютером. В основному цей софт присутній на будь-якому сучасному комп'ютері. І так поїхали:

Пакет Microsoft Office - майже всі комп'ютери мають цей пакет на своєму вінчестері. Microsoft Office призначений для роботи з різними типами документів (графіка, текст, бази даних, web...). Пакет розроблений корпорацією Microsoft дуже популярний, з недоліків можна відзначити тільки те, що він платний. Є і безкоштовні аналоги, наприклад OpenOffice для Windows.

Браузери – різноманітність даного програмного продукту для перегляду веб-сторінок задовольнить будь-які смаки. Більшість браузерів є безкоштовними, але при цьому не поступаються, а іноді і перевершують свої платні аналоги. Найпопулярніший з них - Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, які з них краще або гірше вирішувати Вам. Також варто скасувати і не безкоштовний браузер Internet Explorer.