Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

Компанія Microsoft готується представити нову версію Windows 10

У новій публікації в соціальній мережі LinkedIn віце-президент Microsoft Yusuf Mehdi сказав, що найближчими місяцями компанія поділиться новими оновленнями для Windows 10.

19030

У п'ятницю ввечері 22.11.2019 компанія Microsoft випустила нове оновлення для Windows 10 19030 у Fast Ring.
Що нового на нас чекає у збірці 19030? Нічого особливого.

Загалом у цьому білді загальні зміни, покращення та виправлення.
У цій збірці прибрали водяний знак у правому нижньому кутку.

Компанія Microsoft представила нове складання 18309, це невелике оновлення скоро буде доступне всім користувачам. Поки що збирання доступне користувачам Fast Ring.

Велике оновлення для Windows 10 під назвою Fall Creators вийде 17 жовтня 2017 року. Поряд з оновленням компанія Microsoft представить кілька нових можливостей для творчості. Разом з оновлення ми отримаємо програму для роботи з фото, покращені ігри, функціонал для забезпечення безпеки, та нові інтерфейси з ефектом занурення Windows Mixed Reality

Команія Micrisoft досі продовжує роботу над великим оновлення Creators Update. Якщо тестування пройде за планом, тоді вихід релізу очікується у квітні 2017 року. Хоча точна інформація про випуск і не розголошується Microsoft, головний партнер компанія Dell підтвердила вихід релізу на квітень 2017 року.

Компанією Microsoft було ухвалено рішення знизити вартість ліцензії на операційну систему windows 10 для ноутбуків екраном менше 14,1 дюйма для виробників.

/p>

У Google продовжують удосконалювати функціональність Safe Browsing - API для перевірки сайтів на наявність шкідливих файлів. В останній версії Safe Browsing попереджатиме не тільки про це, але також про наявність хибної реклами та кнопок скачування, які ведуть на фішингові сайти або завантажують троянців. Safe Browsing використовується в Chrome, Firefox та Safari, і у разі виявлення такої реклами або можливості переходу за небезпечним посиланням, повідомить про це користувача.

Microsoft пропонує допомогти у формуванні наступного випуску Office. Усі бажаючі ентузіасти, які готові поділитися своїми враженнями від нового програмного продукту, можуть завантажити Microsoft Office 2016 Preview

Старт продажів призначено на 29.07.2015!  Продажі будуть проводитися в 190 країнах. Користувачі операційних систем Windows 7 та Windows 8.1 зможуть оновитись безкоштовно.

За нашими спостереженнями останнім часом у мережі інтернет, з'явилася велика кількість вірусів блокувальників, які блокують роботу операційної системи. Як правило, вірус блокувальник потрапляє в систему і активується при наступному запуску операційної системи, при цьому в центрі екрану з'являється банер на якому розміщена інформація про те, як можна за гроші розблокувати windows. По суті, це вимагання грошей.

Минула осінь, закінчився 2010 рік і ми не стоїмо на місці. Щоб повідомити, що наша компанія успішно закінчила роботу над чотирма проектами.

Закінчено роботу на проекті «Гармонізація систем конкуренції та державних закупівель України зі стандартами ЄС». Цей сайт був підготовлений за сприяння Європейського Союзу. Сайт можна переглянути в нашому портфоліо "Розроблені сайти ".

Закінчено роботу над  корпоративним сайтом компанії ТОВ "ФАМА БУД" - Ремонт та реконструкція АЗС.

Закінчено роботу над сайтом «Державної санітарно-епідеміологічної служби Подільського району м. Києва». Сайт можна переглянути в розділі  "Розроблені сайти"