Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

 

zapravka printerovВідділ заправки картриджів: 

Тел.  + 38 (044) 536-18-68

Тел.  +38 (044) 599-39-30

Заправка картриджів - ІТ-аутсорсинг: Ми надаємо послуги із заправки картриджів для лазерних принтерів. Для Вашої зручності наші фахівці під'їдуть до Вас та замінять або заправлять картридж прямо на місці. Також потрібно знати, що картриджі для деяких моделей принтерів перед заправкою потрібно перепрошити, тому заправити такий картридж на місці неможливо, у цьому випадку наш фахівець візьме його і видасть Вам квитанцію. Або можливі варіанти, якщо Ви заздалегідь повідомите модель принтера, і ми матимемо вільні заправлені картриджі, ми замінимо їх на місці.

lexmarkЗаправка картриджа Lexmark: Ми надаємо послуги із заправки картриджів Lexmark для лазерних принтерів. Для Вашої зручності наші фахівці під'їдуть до Вас та замінять або заправлять картридж прямо на місці. Картриджі від деяких моделей принтерів потребують відновлення та перепрошивки. Нижче наведено прайс-лист на заправку та відновлення картриджів Lexmark.

panasonicЗаправка картриджа Panasonic: Ми надаємо послуги із заправки картриджів Panasonic для лазерних принтерів. Для Вашої зручності наші фахівці під'їдуть до Вас та замінять або заправлять картридж прямо на місці. Картриджі від деяких моделей принтерів потребують відновлення та перепрошивки. Нижче наведено прайс-лист на заправку та відновлення картриджів Panasonic.

brotherЗаправка картриджа Brother: Ми надаємо послуги із заправки картриджів Brother для лазерних принтерів. Для Вашої зручності наші фахівці під'їдуть до Вас та замінять або заправлять картридж прямо на місці. Картриджі від деяких моделей принтерів потребують відновлення та перепрошивки. Нижче наведено прайс-лист на заправку та відновлення картриджів Brother.

xeroxЗаправка картриджа Xerox: Ми надаємо послуги із заправки картриджів Xerox для лазерних принтерів. Для Вашої зручності наші фахівці під'їдуть до Вас та замінять або заправлять картридж прямо на місці. Картриджі від деяких моделей принтерів потребують відновлення та перепрошивки. Нижче наведено прайс-лист на заправку та відновлення картриджів Xerox.

samsungЗаправка картриджа Samsung: Ми надаємо послуги із заправки картриджів Samsung для лазерних принтерів. Для Вашої зручності наші фахівці під'їдуть до Вас та замінять або заправлять картридж прямо на місці. Картриджі від деяких моделей принтерів вимагають відновлення та перепрошивки. Нижче наведено прайс-лист на заправку та відновлення картриджів Samsung.

epsonЗаправка картриджа Epson: Ми надаємо послуги із заправки картриджів Epson для лазерних принтерів. Для Вашої зручності наші фахівці під'їдуть до Вас та замінять або заправлять картридж прямо на місці. Картриджі від деяких моделей принтерів потребують відновлення та перепрошивки. Нижче наведено прайс-лист на заправку та відновлення картриджів Epson.

canonЗаправка картриджа Canon: Ми надаємо послуги із заправки картриджів Canon для лазерних принтерів. Для Вашої зручності наші фахівці під'їдуть до Вас та замінять або заправлять картридж прямо на місці. Картриджі від деяких моделей принтерів потребують відновлення та перепрошивки. Нижче наведено прайс-лист на заправку та відновлення картриджів Canon.

hpЗаправка картриджа HP: Ми надаємо послуги із заправки картриджів HP для лазерних принтерів. Для Вашої зручності наші фахівці під'їдуть до Вас та замінять або заправлять картридж прямо на місці. Картриджі від деяких моделей принтерів потребують відновлення та перепрошивки. Нижче наведено прайс-лист на заправку та відновлення картриджів HP.

Низькі ціни та якість:

Наші фахівці виробляють заправку картриджів за технологією, яка дозволяє досягти від лазерних картриджів максимальної кількості заправок, при цьому не втрачаючи якості друку. При зверненні із заправки картриджів саме до нас, у майбутньому Ви заощадите на купівлі нових. Наша компанія безпосередньо співпрацює з постачальниками витратних матеріалів, завдяки чому Ви отримаєте високу якість щодо за невисоку ціну. Використовуючи якісні витратні матеріали, ми продовжуємо життя Вашого картриджу (hp, canon, samsung, epson…..).

Чому ми?
Досвід Досвідчені комп'ютерні фахівці з більш ніж 15 років досвіду Ціни Відповідність фіксованої ціни на сайті, без прихованих витрат Сервіс Безкоштовний виїзд, безкоштовна консультація, віддалена підтримка Якість Якісні комп'ютерні послуги, чесні google відгуки

ХОЧЕТЕ ЗНАЙТИ ДОСТУПНІ І ЯКІСНІ ПОСЛУГИ У СФЕРІ ІТ?

ВИ ВЖЕ ЗНАЙШЛИ ЇХ У НАС!

Google відгуки

Рейтинг: 4.7 60 відгуків на

googleico
Наталія ТроценкоНаталія Троценко
рік тому
28.09.2020
Все зробили швидко і якісно. Рекомендую
googleico
Опубліковано в Google
Симоненко АлександраСимоненко Александра
6 місяців тому
29.01.2022
Дуже швидка та якісна допомога. Все швидко встановили, про все розповіли і...
googleico
Опубліковано в Google
Сергей КСергей К
11 місяців тому
24.08.2021
Відмінна компанія і фахівці. Дуже швидко усувають проблеми з комп'ютерами.
googleico
Опубліковано в Google
Евгений КорумЕвгений Корум
7 місяців тому
28.12.2021
Відмінна робота – швидко, якісно, ​​з додатковими опціями для клієнта з ПЗ....
googleico
Опубліковано в Google
Дмитрий ЛисовскийДмитрий Лисовский
11 місяців тому
30.08.2021
Давно користуюся послугами компанії, завжди все відмінно, в обумовлені терміни....
googleico
Опубліковано в Google