Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

 

sborka kompyuteraСкладання комп'ютера на замовлення Київ: Зібрати комп'ютер на замовлення – це правильне рішення. Як правило, готові комп'ютери, що продаються в магазинах, не завжди можуть задовольнити Вас. Комп'ютер з магазину збирається таким чином, щоб скинути залишки на складі, що не продавалися. За нашими спостереженнями (комп'ютери, які приносять нам на ремонт), більшість обладнання не відповідає один одному. Наприклад, для залучення клієнта, ставати потужний процесор, при цьому материнська плата встановлюється нижче середньої, з низькою частотою шини процесора. Або пам'ять встановлюють неправильно, хоча «материнка» підтримує Dual Channel (двоканальний режим). І таких прикладів можна навести багато. Це не означає, що збирання комп'ютера проводили не фахівці, просто у них при збиранні було поставлене зовсім інше завдання. Складання комп'ютера на замовлення нашими спеціалістами це ретельний підбір всіх комплектуючих для вашого нового комп'ютера, щоб він працював якісно та надійно довгі роки.

Принцип складання комп'ютерів у нас такий: Ви називаєте суму, яку можете витратити і кажете, що хочете в ньому бачити (модем, тюнер...) та завдання, які хочете на ньому вирішувати, а ми на цю суму збираємо максимально найкращий комп'ютер.

Фахівці нашої компанії проведуть безкоштовно, консультацію, добір комплектуючих. Також Ви можете відразу замовити повну установку Windows, яка включає і налаштування комп'ютера, встановлення комплекту програм, антивірусний захист, таким чином Ви отримуєте готовий до роботи персональний комп'ютер .

Чому ми?
Досвід Досвідчені комп'ютерні фахівці з більш ніж 15 років досвіду Ціни Відповідність фіксованої ціни на сайті, без прихованих витрат Сервіс Безкоштовний виїзд, безкоштовна консультація, віддалена підтримка Якість Якісні комп'ютерні послуги, чесні google відгуки

ХОЧЕТЕ ЗНАЙТИ ДОСТУПНІ І ЯКІСНІ ПОСЛУГИ У СФЕРІ ІТ?

ВИ ВЖЕ ЗНАЙШЛИ ЇХ У НАС!

Google відгуки

Рейтинг: 4.7 60 відгуків на

googleico
Наталія ТроценкоНаталія Троценко
рік тому
28.09.2020
Все зробили швидко і якісно. Рекомендую
googleico
Опубліковано в Google
Симоненко АлександраСимоненко Александра
6 місяців тому
29.01.2022
Дуже швидка та якісна допомога. Все швидко встановили, про все розповіли і...
googleico
Опубліковано в Google
Сергей КСергей К
11 місяців тому
24.08.2021
Відмінна компанія і фахівці. Дуже швидко усувають проблеми з комп'ютерами.
googleico
Опубліковано в Google
Евгений КорумЕвгений Корум
7 місяців тому
28.12.2021
Відмінна робота – швидко, якісно, ​​з додатковими опціями для клієнта з ПЗ....
googleico
Опубліковано в Google
Дмитрий ЛисовскийДмитрий Лисовский
11 місяців тому
30.08.2021
Давно користуюся послугами компанії, завжди все відмінно, в обумовлені терміни....
googleico
Опубліковано в Google