Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

 

remont kompyuteraРемонт комп'ютерів Київ: У наш час майже в кожному будинку чи офісі є комп'ютер. Сьогодні не можна уявити роботу будь-якої компанії без комп'ютерів. Комп'ютери заповнили не тільки наші робочі місця, але й знайшли місце у нас вдома для розваг. А що робити якщо комп'ютер зламався? Відповідь проста, звернеться в сервісний центрза ремонт комп'ютерів . Сьогодні безліч компаній має або власного системного адміністратора або отримує послуги з обслуговування комп'ютерів від сторонніх компаній, що спеціалізуються на цьому (ІТ-аутсорсинг).

Ремонт комп'ютерів, ось два головні слова за якими спеціалізується наша компанія, і не важливо, що сталося з вашим комп'ютером, може він не включається, або в нього проникли віруси, не працює інтернет, постійно зависає і т.д. тп. Будьте впевнені, фахівцями (майстрами з комп'ютерів) нашої компанії буде проведена ретельна діагностика та усунення проблем.

Ціни на ремонт комп'ютерів:

Найменування послугиЦіни (грн.)
Діагностика комп'ютера 400 грн.
Ремонт комп'ютера із заміною комплектуючих 500 грн.
Профілактика комп'ютера (чистка системного блоку) 500 грн.

Виїзд комп'ютерного фахівця БЕЗКОШТОВНИЙ!

Вибір сервісного центру по ремонту комп'ютерів, звичайно, залишається за Вами, але ми намагатимемося перерахувати, чому з нами вигідніше. Головна наша перевага – це широкий спектр послуг на ринку it технологій. Ми можемо не тільки зробити ремонт комп'ютера, а також заправити картриджі, усунути проблеми з сайтом, оновити 1С, провести налаштування комп'ютерів, усунути проблеми з мережею чи налаштувати інтернет. З чого починається ремонт комп'ютерів? Насамперед, з дзвінка майстру по комп'ютерах, далі

Ви повинні коротко описати проблему, і останні Ваші дії (після чого комп'ютер зламався). Після цього майстер приїжджає до Вас, і проводить діагностику.

Якщо проблеми, пов'язані з апаратною частиною, майстер комп'ютера записує ті деталі, які вимагають заміну, називає приблизну вартість. І як правило наступного дня здійснює заміну. Якщо ж поломка комп'ютера пов'язана з програмною частиною, злетіли драйвера, комп'ютер заражений вірусом, або його просто потрібно почистити і налаштувати проблема, як правило, вирішується на місці. Загалом, замовляючи ремонт комп'ютерів у нас, Ви отримуєте якісні послуги. Наш комп'ютерний майстер завжди готовий вирішити будь-які проблеми з комп'ютером.

Чому ми?
Досвід Досвідчені комп'ютерні фахівці з більш ніж 15 років досвіду Ціни Відповідність фіксованої ціни на сайті, без прихованих витрат Сервіс Безкоштовний виїзд, безкоштовна консультація, віддалена підтримка Якість Якісні комп'ютерні послуги, чесні google відгуки

ХОЧЕТЕ ЗНАЙТИ ДОСТУПНІ І ЯКІСНІ ПОСЛУГИ У СФЕРІ ІТ?

ВИ ВЖЕ ЗНАЙШЛИ ЇХ У НАС!

Google відгуки

Рейтинг: 4.7 60 відгуків на

googleico
Наталія ТроценкоНаталія Троценко
рік тому
28.09.2020
Все зробили швидко і якісно. Рекомендую
googleico
Опубліковано в Google
Симоненко АлександраСимоненко Александра
6 місяців тому
29.01.2022
Дуже швидка та якісна допомога. Все швидко встановили, про все розповіли і...
googleico
Опубліковано в Google
Сергей КСергей К
11 місяців тому
24.08.2021
Відмінна компанія і фахівці. Дуже швидко усувають проблеми з комп'ютерами.
googleico
Опубліковано в Google
Евгений КорумЕвгений Корум
7 місяців тому
28.12.2021
Відмінна робота – швидко, якісно, ​​з додатковими опціями для клієнта з ПЗ....
googleico
Опубліковано в Google
Дмитрий ЛисовскийДмитрий Лисовский
11 місяців тому
30.08.2021
Давно користуюся послугами компанії, завжди все відмінно, в обумовлені терміни....
googleico
Опубліковано в Google