Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

 

sozdanie saytovРозробка сайтів Київ, підтримка та обслуговування сайту: Наша компанія пропонує весь спектр послуг зі створення та розробки сайтів як для компаній, так і для приватних осіб. Ми пропонуємо технологічні рішення з CMS (Система керування вмістом). Говорячи простою мовою після розробки дизайну сайту, налаштування та встановлення сайту на хостинг, Ви отримуєте готовий програмний продукт, яким зможете керувати самостійно. Вчасно розробки дизайну сайту ми дбаємо про те, щоб Ваш сайт відповідав іміджу компанії або створюємо такий імідж. Якісний сайт сьогодні – це не тільки гарний дизайн, але й зручний у використанні програмний продукт. При створенні сайту компанії, неважливо будь це: сайт візитівка, промо-сайт, інтернет-магазин чи корпоративний сайт, слід знати, що потрібно подбати і про його подальшу ефективність та можливість розкручування в пошукових системах Google, Яндекс… Ми не робимо сайти «супер » Навороченим дизайном, які складаються і суцільних картинок. Наші сайти насамперед націлені на швидку, ефективну та безперебійну роботу. Перш за все, сайт має бути зручним для відвідувача, щоб він швидко знайшов потрібну йому інформацію. Ми створюємо такі сайти. При створенні сайту, фахівцями нашої компанії, враховуються всі подальші фактори просування сайту в пошукових системах. А саме, після створення дизайну та встановлення сайту на хостинг, проводиться ретельна перевірка роботи та оптимізація сайту. Вибираючи розробку та створення сайту у нас, Ви отримуєте:

  1. готовий та повністю функціональний сайт на основі CMS;
  2. навчання керуванням сайту;
  3. безкоштовну консультацію щодо управління сайтом;
  4. реєстрацію сайту в пошукових системах;
  5. статистику відвідуваності сайту;

Обслуговування та підтримка сайту – це безперебійна робота, своєчасне оновлення, наповнення сайту контентом замовника (новини, статті). Якщо це інтернет магазин або каталог послуг, то своєчасне розміщення прайсів тощо… Будь-який сайт вимагає постійного оновлення, модерації. Якщо Ви не маєте можливості підтримувати сайт, ми можемо взяти це на себе.

Чому ми?
Досвід Досвідчені комп'ютерні фахівці з більш ніж 15 років досвіду Ціни Відповідність фіксованої ціни на сайті, без прихованих витрат Сервіс Безкоштовний виїзд, безкоштовна консультація, віддалена підтримка Якість Якісні комп'ютерні послуги, чесні google відгуки

ХОЧЕТЕ ЗНАЙТИ ДОСТУПНІ І ЯКІСНІ ПОСЛУГИ У СФЕРІ ІТ?

ВИ ВЖЕ ЗНАЙШЛИ ЇХ У НАС!

Google відгуки

Рейтинг: 4.7 60 відгуків на

googleico
Наталія ТроценкоНаталія Троценко
рік тому
28.09.2020
Все зробили швидко і якісно. Рекомендую
googleico
Опубліковано в Google
Симоненко АлександраСимоненко Александра
6 місяців тому
29.01.2022
Дуже швидка та якісна допомога. Все швидко встановили, про все розповіли і...
googleico
Опубліковано в Google
Сергей КСергей К
11 місяців тому
24.08.2021
Відмінна компанія і фахівці. Дуже швидко усувають проблеми з комп'ютерами.
googleico
Опубліковано в Google
Евгений КорумЕвгений Корум
7 місяців тому
28.12.2021
Відмінна робота – швидко, якісно, ​​з додатковими опціями для клієнта з ПЗ....
googleico
Опубліковано в Google
Дмитрий ЛисовскийДмитрий Лисовский
11 місяців тому
30.08.2021
Давно користуюся послугами компанії, завжди все відмінно, в обумовлені терміни....
googleico
Опубліковано в Google