Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

 

seoРозкрутка сайтів - це просування сайтів у пошукових системах з метою збільшення відвідуваності сайту та відповідно збільшення продажів. Багато компаній вже оцінили ефективність такого роду реклами. Якщо врахувати вартість всіх видів реклами, то розкрутка сайту в пошукових системах одна з найдешевших. Крім усього іншого, потрібно враховувати той фактор, що з розвитком мережі Інтернет все більше людей шукають потрібні товари, послуги саме в інтернеті, і природно користуються пошуковими системами. Просуванням свого сайту у пошукових системах Ви не тільки повідомте про Вашу компанію в мережі, збільшіть продажі, але також зменшіть витрати на інші види реклами.

У яких пошукових системах варто просувати сайт?

Просування сайту Звичайно краще робити у всіх пошукових системах, але для того, щоб зменшити витрати на розкрутку сайту, потрібно оцінити якими пошуковими системами користуються у Вашій країні. Наприклад у Росії дуже популярний є «Яндекс», в Україні на першому місці стоїть Google. Звичайно, існує велика кількість пошукових систем, але так як ми живемо в Україні, тому основна пошукова система, для розкрутки сайту, в нашій країні звичайно« Google», «Яндекс» стоїть на другому місці.

Що потрібно для розкрутки сайту?

Для початку Ви повинні повідомити адресу сайту та слова (словосполучення), за якими хочете просувати сайт у пошуковій системі. Ми оцінюємо комплекс робіт, які потрібно провести і називаємо вартість розкручування на місяць. Після того, як бюджет затверджений, ми починаємо просування. Багато компаній пропонують розкручування в найкоротші терміни. Ми противники такого виду розкручування, оскільки нормальне просування та виведення сайту в ТОП 10 Google зазвичай займає близько 3 місяців, отже методи, якими користуються такі компанії, не зовсім чесні і можуть призвести до «бану» сайту в пошукових системах.

Як це відбувається?

Розкрутка сайту починається з оптимізації сайту, нами проводиться роботи на сайті з оптимізації вихідного коду та текстів, під слова які просуваємо. Ні для кого не секрет, що для просування сайту в пошукових системах мало оптимізувати сайт, потрібно отримати зовнішні анкори (посилання з інших сайтів) на Ваш сайт. Тільки seo – фахівці знають яку кількість посилань потрібно для просування того чи іншого слова. Як правило, перший місяць оплати дорожче, ніж всі наступні, тому що він включає не тільки витрати на посилання, але і на оптимізацію сайту.

Чому розкрутка сайту з нами вигідніша?

Ми не будемо вихвалятися, багаторічним досвідом, або кількістю співробітників у штаті, як це роблять інші компанії, скажемо лише, що розкрутка сайту з нами буде дешевшою, тому що ми пропонуємо не тільки послуги з просування сайтів, а цілий комплекс послуг із комп'ютерного обслуговування компанії. Вам не потрібно шукати різні компанії, для подібних послуг, Ви можете замовити у нас, від комп'ютерного обслуговування до створення сайту, і просування сайту.

Чому ми?
Досвід Досвідчені комп'ютерні фахівці з більш ніж 15 років досвіду Ціни Відповідність фіксованої ціни на сайті, без прихованих витрат Сервіс Безкоштовний виїзд, безкоштовна консультація, віддалена підтримка Якість Якісні комп'ютерні послуги, чесні google відгуки

ХОЧЕТЕ ЗНАЙТИ ДОСТУПНІ І ЯКІСНІ ПОСЛУГИ У СФЕРІ ІТ?

ВИ ВЖЕ ЗНАЙШЛИ ЇХ У НАС!

Google відгуки

Рейтинг: 4.7 60 відгуків на

googleico
Наталія ТроценкоНаталія Троценко
рік тому
28.09.2020
Все зробили швидко і якісно. Рекомендую
googleico
Опубліковано в Google
Симоненко АлександраСимоненко Александра
6 місяців тому
29.01.2022
Дуже швидка та якісна допомога. Все швидко встановили, про все розповіли і...
googleico
Опубліковано в Google
Сергей КСергей К
11 місяців тому
24.08.2021
Відмінна компанія і фахівці. Дуже швидко усувають проблеми з комп'ютерами.
googleico
Опубліковано в Google
Евгений КорумЕвгений Корум
7 місяців тому
28.12.2021
Відмінна робота – швидко, якісно, ​​з додатковими опціями для клієнта з ПЗ....
googleico
Опубліковано в Google
Дмитрий ЛисовскийДмитрий Лисовский
11 місяців тому
30.08.2021
Давно користуюся послугами компанії, завжди все відмінно, в обумовлені терміни....
googleico
Опубліковано в Google