Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

У Google продовжують удосконалювати функціональність Safe Browsing - API для перевірки сайтів на наявність шкідливих файлів. В останній версії Safe Browsing попереджатиме не тільки про це, але також про наявність хибної реклами та кнопок скачування, які ведуть на фішингові сайти або завантажують троянців. Safe Browsing використовується в Chrome, Firefox та Safari, і у разі виявлення такої реклами або можливості переходу за небезпечним посиланням, повідомить про це користувача.

google

Текст буде виведено на червоному тлі. Зрозуміло, можна проігнорувати попередження і завантажити сайт, але в цьому випадку бажано бути обережним - не скачувати все підряд і дивитися, куди веде те чи інше посилання. Прикладами такої несумлінної реклами можуть бути повідомлення про застарілий браузер, пропозиції оновити ПЗ або поставити іншу програму.

Подібне часто можна бачити в мобільних браузерах, при цьому нерідко для цього експлуатуються вразливості не тільки на сайтах, але навіть у прошивках роутерів. Поки не повідомляється, чи буде ця функціональність доступна тільки на настільних додатках, або й на мобільних теж, але на останніх вона точно не завадить.