Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

Нещодавно з'явився новий вірус, який підміняє профіль користуватися тимчасовим. Як правило, при включенні комп'ютера з операційною системою windows 7 користувачеві виводиться повідомлення «Служба профілів користувачів перешкоджає входу в систему».

slugba profiley

З Windows 10 ситуація ні інша, комп'ютер завантажується з профілем TEMP при цьому всі налаштування програм (браузерів і так далі) скинуті, а ярлики та файли на робочому столі природно зникають.

Є підозри, що цей вірус проникає в систему з сайтів, робить зміни в реєстрі і після перезапуску зникає, так що чистка вірусів як правило не потрібне. Для усунення цієї проблеми можна скористатися безпечним режимом ОС. Відкрити редактор реєстру перейти до розділу (ліворуч папки – це розділи реєстру Windows) HKEY_LOCAL_MACHINE\ Software \Microsoft \Windows NT \CurrentVersion \ProfileList\ відновити свій профіль за замовчуванням.

rename profile

По порядку виконайте такі дії:

  • Знайдіть у ProfileList два підрозділи, які починаються із символів S-1-5 і мають багато цифр в імені, один із яких закінчується на .bak.
  • Клікніть правою клавішею миші по розділу без .bak в кінці, виберіть «Перейменувати» і додайте в кінці імені щось (але не .bak). Теоретично, можна видалити цей розділ, але я б не рекомендував робити це раніше, ніж ви переконаєтеся, що помилка «Служба профілів перешкоджає входу» зникла.
  • Перейменуйте розділ, ім'я якого в кінці містить .bak, тільки в даному випадку видаліть ".bak", так щоб залишилося тільки довге ім'я розділу без "розширення".
  • Виберіть розділ, ім'я якого тепер не має .bak в кінці, і в правій частині редактора реєстру клацніть правою кнопкою миші — «Змінити». Введіть 0 (нуль).

change profile

Після перевантаження комп'ютера. Також нагадуємо фахівці компанії ІТ сервіс, завжди можуть Вам допомогти видалити віруси або відновити роботу комп'ютера