Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

Що робити, якщо браузер мимоволі запускається і відкривається сайт з рекламою через певний інтервал часу? Як правило, чищення комп'ютера від вірусів різними програмами або антивірусами в цьому випадку не допомагає. Це пов'язано з тим, що на Вашому комп'ютері вже немає вірусу. Швидше за все Ви підхопили на якомусь сайті скрипт, який відпрацював, вніс зміни до конфігурації системи, і зник. Проблема даних вірусів у цьому, більшість антивірусів неспроможна відстежувати такі хакі. Як почистити комп'ютер від настирливої ​​реклами ми писали в минулій статті, але іноді такі програми, як adwcleaner, теж не справляються з поставленим завданням. Тому ми сьогодні розглянемо варіант чищення вручну запуску реклами через певний проміжок часу.

І так приступимо, всі дії ми проведемо на комп'ютері під керуванням операційної системи Windows 10, при цьому дана стаття допоможе користувачам з іншими ос сімейства windows. Для початку шукаємо біля меню пуск іконку пошуку та вбиваємо туди «Планувальник завдань» знаходимо іконку та запускаємо сам планувальник.

puskpusk2

Далі переходимо «Бібліотека планувальника завдань»

planirovchik

Пошук потрібних записів можна проводити кількома шляхами.

  1. Визначити за часом, коли востаннє запускалася реклама, тобто в колонці результат останнього запуску має бути значення (Операція успішно виконана), і в колонці час минулого запуску порівняти час спрацьовування.
  2. Другий варіант, виділити підозріле завдання відкрити вкладку дії та подивитися на шляху, що там запускається. Якщо Ви побачите, наприклад, будь-яку url адресу сторінки яка починається з http:// , то в 99% випадках це і буде наша реклама, яку ми шукали.

planirovchik21

Після виявлення потрібного завдання клацаємо по ньому правою кнопкою миші та натискаємо видалити. Можемо, про всяк випадок, перевантажити комп'ютер або ноутбук, і насолоджуємося спокійною роботою. Всім удачі! Сподіваємося, ця стаття допоможе вам зберегти нерви і гроші, з повагою команда ІТ Сервіс.