Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

prixnaki virusjvКористувачам ПК для перевірки комп'ютера на віруси пропонують скористатися антивірусним програмним забезпеченням. Ця порада не завжди підходить у деяких випадках. Щоб визначити заражений комп'ютер вірусами необхідно розуміти основи комп'ютерної безпеки. Багато вірусів, потрапляючи на комп'ютер жертви, блокують роботу антивірусу, що неминуче призводить до неможливості виявлення таких вірусів. Незважаючи на це, існують ознаки, за якими можна визначити, заражений комп'ютер вірусами чи ні.

Сервісний центр ІТ-СЕРВІС склав основні ознаки загроз в операційній системі:

Багато спливаючої реклами. При використанні інтернету з'являється велика кількість спливаючих вікон, відкриваються сторінки, які Ви не відкривали. З'являються вікна, що комп'ютер заражений і потребує захисту.

Повільна робота комп'ютера. Повільність операційної системи, не обов'язково може означати загрозу, в нешвидких випадках це може означати несправність обладнання пк, але все-таки це легко перевірити. Достатньо відкрити диспетчер завдань і подивитися завантаження центрального процесора та оперативної пам'яті, якщо завантаження велике (наприклад завантаження ЦП становить 100%), то швидше в системі є вірус.

Не запускаються програми. Перестали працювати або викликають збій програми, які до недавнього часу нормально працювали. Звичайно, це необов'язково може означати наявність вірусів, а лише невеликі збої в роботі конкретних програм або помилок на диску. У будь-якому випадку це одна з ознак, на яку слід звернути увагу.

Проблеми з мережею та інтернетом. Часті збої в роботі локальної мережі або інтернету, з ймовірністю означають загрозу. Це одна з найпоширеніших ознак зараження. Повільна робота інтернету, поява великої кількості вікон, що впливають, і так далі. При повній відсутності Велика частина вірусів, потрапляючи на комп'ютер жертви, підключаються до інтернету і таким чином знижують швидкість. Так само, такі проблеми може викликати мережна карта, але в більшості випадків це віруси. Повна відсутність інтернету необов'язково може означати про загрозу, можливо вам потрібно просто налаштувати інтернет, або Ви просто забули сплатити . Для цього достатньо звернеться до Вашого інтернет-провайдера і переконається, що інтернет не відключений з різних причин (несплата, ремонтні роботи тощо)

Не запускається операційна система. Проблеми в роботі ОС можуть означати наявність вірусів. Деякі віруси можуть блокувати запуск операційної системи. Такі віруси називаються блокувальниками. Різні помилки, збої, що випливають вікна, під час запуску ОС зазвичай, це результат роботи вірусів. У більшості випадків іт-фахівці пропонують перевстановлення Windows, що не є обов'язковим. Для початку потрібно визначити серйозність проблеми, можливо банальна чистка реєстру, і видалення вірусів вирішить проблему.

Зник антивірус. Вірна ознака зараження комп'ютера, якщо звичайно Ви самостійно його не видаляли. Деякі віруси, як уже писалося раніше, блокують роботу антивірусного, а в деяких випадках і зовсім його видаляють.

Зникли або не відкриваються файли. Коли пропадають або не відкриваються файли користувача це може означати одне, роботу черв'яка. На сьогоднішній день існую віруси шифрувальники, які при попаданні на комп'ютер шифрують усі файли користувача, з метою вимагання грошей. Як правило, розшифрувати такі файли, дуже важко і дорого. Це вірна ознака зараження. Щоб уникнути таких випадків, особливо важливу інформацію слід зберігати з дублюванням у різних місцях.

Всі перелічені ознаки, що означають необхідність звернення до фахівців, це може зберегти не тільки Ваші нерви, Вашу інформацію, а й Ваші гроші.

Фахівці нашого сервісного центру ІТ-СЕРВІС завжди готові прийти до Вас на допомогу.