Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

reestrДавайте спочатку розберемося, що таке реєстр< /span> Windows і з чим їдять. Системний реєстр – це своєрідна база даних, в якій зберігаються налаштування операційної системи Windows. У реєстрі зазвичай зберігаються налаштування самої операційної системи, налаштування встановлених програм, і даний про встановлене обладнання. Зберігається системний реєстр, як правило, тут: C:\Windows\System32\config, а резервна копія його зберігається на момент встановлення операційної системи тут: C:\WINDOWS\repair.

Навіщо потрібне очищення реєстру та його оптимізація?

Оптимізація та очищення реєстру потрібна, щоб запобігти збоям операційної системи, а також прискорити її роботу. Наприклад, Ви працюєте за комп'ютером близько одного року, за цей час Ви встановлювали та видаляли певну кількість програм та файлів. Дані про ці програми та файли, як правило, залишаються в системному реєстрі, і його обсяг неминуче зростає. Як правило, це уповільнює, а іноді й ускладнює запуск системи. Також, багато вірусів теж приписуються в розділі автозавантаження системного реєстру, при цьому антивіруси видаляють «зловредів», але ніколи не чистять реєстр.

Очищення реєстру за допомогою програм.

Для початку розглянемо програми для очищення реєстру.

jv16.PowerTools - дуже потужна утиліта для стеження за здоров'ям реєстру. Навіть більше - це цілий комплекс інструментальних засобів, який допоможе Вам не тільки для очищення, але також і для резервного копіювання реєстру (платна). RegClean – теж непогана утиліта для очищення реєстру від сміття, але на жаль проект закрити і нові версії не будуть випускатися.

>

CCleaner одна з найпопулярніших програм для очищення системного реєстру і не лише. Вона не тільки допомагає очистити реєстр, але також позбавиться купи тимчасових файлів і допоможе забезпечити безпеку користувача.

ERUNT – дуже не погана програма для стиснення та резервного копіювання реєстру Windows. Звичайно, в мережі інтернет Ви знайдете безліч таких програм, ми лише підібрали, на наш погляд, найкращі з них і найголовніше з російським інтерфейсом.

Використання програми CCleaner для очищення реєстру.

CCleaner-1Насправді в цій статті ми зупинимося на програмі CCleaner, з тієї причини, що вона безкоштовна і фактично ні чим не поступається платним аналогам. І так, завантажуємо останню версію програми CCleaner, з офіційного сайту, думаємо, як користуватися Google Вас не потрібно вчити, і запускаємо інсталяційний файл. Дотримуємося майстра установки програми, і після нетривалого очікування у нас на робочому столі з'являється ярлик запуску програми CCleaner. Запускаємо, у вікні праворуч натискаємо кнопочку «Реєстр» і тиснемо кнопку «Пошук проблем». Через деякий час програма нам покаже помилки системного реєстру, натискає кнопку «Виправити», після чого програма запропонує нам зробити резервну копію реєстру, ми не радимо відмовлятися і натискаємо «Так». CCleaner-3Після чого з'являється ще одне вікно програми, в якому ми натискає кнопку «Виправити зазначені» і закрити. Всі реєстр очищено ! Можете перевантажити комп'ютер і спостерігати за швидкістю завантаження операційної системи. І наостанок скажемо, завжди робіть резервну копію реєстру перед будь-якими операціями з ним, тому що можна його «так почистити», що доведеться встановлювати заново операційну систему.

Якщо Ви все ж таки, з якихось причин , не хочете або не можете самостійно почистити реєстр, наша компанія пропонує послугу по чистці реєстру від сміття. Послугу чистка реєстру Ви знайдете в розділі налаштування комп'ютера, що включає і чищення реєстру.