Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

disk0Очищення диска. Отже, після нетривалої роботи на комп'ютері ми випадково помічаємо, що місце на диску С: чомусь закінчується. Чому? Тому що система в процесі роботи створює безліч як тимчасових, так і інших файлів. Для очищення диска З: від сміття є досить багато різних програм, скажімо більше, є навіть вбудовані засоби в операційній системі. Але оскільки ми не шукаємо легких шляхів, очищатимемо диск вручну.

Отже, для початку потрібно перевірити, чи можемо ми бачити системні та приховані фали та папки, а також розширення фалів. Заходимо меню Пуск >> Налаштування >> Панель керування >> Властивості папок переходимо на вкладку Вигляд, де стоїмо безліч прапорців і серед них шукаємо:

  • Приховувати захищені системні файли (галочка має бути знята).
  • Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів (галочка має бути знята).
  • Показувати приховані файли та папки (галочка має бути встановлена).

Після того, як ми провели цю процедуру, можна приступити безпосередньо до очищення диска C: Заходимо Мій комп'ютер >> Documents and Settings >> ІМ'Я ВАШОГО КОРИСТУВАЧА >> Local Settings >> TEMP і видаляємо всередині цієї папки все, що видаляється. Таку ж процедуру робимо з папкою Temporary Internet Files, яка знаходиться там же. Далі заходимо в папку C:\Windows\Temp і також видаляємо все, що видаляється.

Перенесення файлу підкачки

Отже, Windows нам повідомляє, що і диск C: недостатньо місця. Але оскільки ми вже почистили диск від сміття, залишається тільки видаляти непотрібні програми. А якщо програми на комп'ютері встановлені? Тоді вихід один, потрібно перенести файл підкачування на інший диск.

Клацаємо правою кнопкою миші по значку мій комп'ютер «для тих хто забув він знаходиться на робочому столі :)» і вибираємо властивості. Переходимо на вкладку Додатково у розділі швидкодія» натискаємо на кнопку «Параметри» і в новому вікні переходимо на вкладку «Додатково» натискаємо кнопку «Змінити». Після чого відкриється нове вікно, в якому вибираємо диск C: , і вибираємо нижче опцію без файлу підкачки, після чого натискаємо кнопку «Задати». Потім переходимо на диск D: нижче ставимо опцію особливий розмір. У полі вихідний розмір друкуємо 1024, а в полі "максимальний розмір" вписуємо 2048, після чого знову тиснемо кнопку "Задати". Закриваємо усі вікна кнопочкою «ОК», операційна система нам запропонує перевантажитися, ми погоджуємося. Після перезавантаження файл підкачки буде на диску D:.

Якщо ваша система почала попереджати про те, що на диску C: закінчується вільний простір, потрібно негайно почистити диск від сміття, оскільки це може призвести не тільки до гальмування, але й неможливості завантаження операційної системи. Також, нагадуємо замовити послугу чистка диска можна замовити у нас (у розділі налаштування комп'ютера).

disk1disk2

disk3disk4