Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

Отже після не дуже тривалої експлуатації комп'ютера він почав сильно гуде. Що ж потрібно зробити, щоб комп'ютер не гудів?

Ну, по-перше, потрібно з'ясувати причину. Як правило, сильне гудіння може викликати кілька причин.

Причина перша: Якщо гудіння з тріском, швидше за все, зачепився провід живлення охолоджуючого кулера процесора за вентилятор, це викликає сильне тертя і тріск. Для усунення цієї проблеми достатньо зняти бічну кришку системного блоку та уважно подивитися на охолоджуючий вентилятор процесора (кулер). Рис .1, переконається, чи не перешкоджає обертанню вентилятора, і усунути проблему.

 

ventilyator

рис 1.

Причина друга: Як правило, через певний час комп'ютер починає сильно гудіти, особливо помітно, коли запускаються ігри або інші ресурсомісткі програми, комп'ютер може навіть підвисати або підгальмовувати. Як правило, таке гудіння викликане перегріванням центрального процесора, через те, що засмічився пилом охолодний радіатор процесора. Як це відбувається? Вентилятор обертається в потрібний бік так, щоб обдувати радіатор безпосередньо. При цьому на радіаторі згодом збирається пластом пил, який і забиває його. Звичайно, процесор нагрівається сильніше, і датчики дають команду вентилятору обертатися швидше для зниження температури. Якщо його не почистити, це може призвести до виходу з ладу як вентилятора, так і процесора.

Як усунути гудіння комп'ютера?

Для початку, як і в першому випадку, потрібно зняти бічну кришку системного блоку. Уважно дослідити центральний вентилятор на наявність пилу. Якщо ж пил є, озброїтись пилососом з вузькою насадкою і спробувати пропилососити радіатор без його зняття. Якщо вичистити пил не вдається, можливо, Вам доведеться зняти вентилятор з радіатора для кращого доступу рис.

pyl

Рис 2.

Як правило, після профілактики гудіння зникає, і комп'ютер починає швидше працювати. Потрібно пам'ятати, що профілактика з чищення системного блоку комп'ютера потрібно робити хоча б один раз на 3 місяці. Це не тільки збільшить термін служби комп'ютера, але й збереже ваші нерви.

Якщо Ви вважаєте, що все перераховане для Вас дуже складно, Ви можете замовити профілактику комп'ютера в IT – сервіс.