Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

Комп'ютери в сучасному світі стають невід'ємною частиною нашого життя як вдома, так і на роботі. Все частіше і більше часу ми проводимо саме за ними, дивимося фільми, слухаємо музику, читаємо книги, і зрештою працюємо! Що ж робити коли комп'ютер зламався? Ну, по-перше, головне не панікувати життя може протікати і без комп'ютера, якщо, звичайно, це не офісний комп'ютер, на якому Ви працюєте. По-друге, як кажуть все, що зламалося, можна полагодити, все що працює можна зламати. Варіантів кілька:

  • можна спробувати розібратися в проблемі самостійно;
  • звернеться до сервісного центру, де вирішать проблему;
  • зателефонувати знайомому другові «хакеру», який за пляшку пива теж вирішить проблему;

І так давайте розберемося, який із запропонованих нами варіантів оптимальний. Припустимо, варіант розібратися з поломкою самостійно Вам може здатися не дуже привабливим, але ми все ж таки рекомендуємо це варіант, тому що навіть якщо Ви не зможете усунути проблему, принаймні , Вам вдасться докладно її описати.

Зупинятися на двох інших пунктах у цій статті, ми не будемо, це найпростіші варіанти, і в тому і в іншому випадку проблема вирішиться, але Вам доведеться заплатити N-у суму грошей, а поломка може бути досить незначною. Зараз ми постараємося розглянути проблеми, пов'язані з комп'ютером, та способи їх усунення.

Варіанти поломок комп'ютера:

ПоломкаПричиниЩо робити?
Комп'ютер не вмикається і не гуде Немає електрики Чекати коли увімкнуть
Електрика є, але вона зараза не включається і не гуде. Вимкнена кнопка блоку живлення комп'ютера або кнопка мережного адаптера Увімкнути кнопку блоку живлення комп'ютера або кнопку мережевого адаптера (зазвичай кнопка блоку живлення комп'ютера знаходиться позаду системного блоку зверху)
Всі кнопки включені, електрика є, але проблема не вирішена Швидше за все, згорів блок живлення. Дзвонити в IT-сервіс або другу-хакеру, потрібна заміна блоку живлення.
Комп'ютер увімкнеться, і відразу починає гидко пищати. Проблеми, пов'язані із залізом, відмова пам'яті, відмова відеокарти, перегрів, неправильно налаштований BIOS… Найпростіший спосіб це зробити скидання BIOS-а, якщо проблема не вирішиться, замовити ремонт комп'ютера на IT-сервіс або дзвонити другу-хакеру.
Комп'ютер вмикається, але не вантажиться Можливо, не знайдено жорсткий диск, повинен з'являтися напис (DISK BOOT FAILURE або INSERT SYSTEM DISK), проблеми з налаштуванням BIOS, драйверами SATA або RAID. Налаштувати диски в BIOS можна увімкнути відключити RAID, перевірити шлейфи підключення жорстких дисків усередині системного блоку, Завантажити драйвера RAID. Якщо все описане вище не зрозуміло, тоді дзвонити в IT-сервіс або другу-хакеру.

У таблиці вище в основному перераховані проблеми, пов'язані із залізом комп'ютера, а нижче ми намагатимемося допомогти Вам усунути проблеми з операційною системою. І так, комп'ютер вмикається, вантажиться до певного моменту, вилітає синій екран, і йде знову на перезавантаження. Причин може бути багато, але ми наведемо лише кілька основних:

  1. Биті системні файли на жорсткому диску;
  2. Не знайдено драйвера пристроїв;
  3. Відсутні системні файли ;
  4. Биті файли реєстру;
  5. Помилки на системному диску;Віруси;

Найпоширеніший спосіб вирішення таких проблем це спробувати зробити завантаження останньої вдалої конфігурації. Включаємо комп'ютер у процесі завантаження, натискаємо клавішу F8 доти, доки не з'явиться вікно рис 1.

zapusk

рис 1.

Вибираємо пункт завантаження останньої вдалої конфігурації і тиснемо «ентер» якщо комп'ютер не завантажився і пішов на перезавантаження, можна спробувати його завантажити в безпечному режимі. Виконуємо такі дії, з'являється знову вікно рис 1. тільки цього разу вибираємо безпечний режим і тиснемо знову «ентер». Після завантаження комп'ютера в безпечному режимі можна просканувати диск на наявність помилок. Що просканувати диск C: на наявність помилок достатньо натиснути меню «пуск» вибрати пункт «Виконати…» ввести команду «cmd» натиснути «ОК» з'явиться «консоль » . У консолі набираємо "chkdsk C: / F", тиснемо "ентер" і чекаємо завершення перевірки диска на наявність помилок, після перевірки перевантажуємо комп'ютер. У цій статті ми описали найшвидший і найпоширеніший спосіб виправлення завантаження комп'ютера, який пов'язаний з помилками на диску, хоча причин може бути багато. У наступному матеріалі спробуємо описати виявлення видалення вірусів за допомогою підручних засобів, без використання антивірусних програм.