Меню
Пошук по сайту
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК close
Ім'я:
Телефон:
Введіть цифри з картинки: captchacaptchacaptchacaptcha

Викликати
фахівця

img Wireless network 1c nastroyka drivers soft virus site computers

Встановлення програмУ цій статті ми розглянемо софт, який необхідний користувачеві для роботи за комп'ютером. В основному цей софт присутній на будь-якому сучасному комп'ютері. І так поїхали:

Пакет Microsoft Office - майже всі комп'ютери мають цей пакет на своєму вінчестері. Microsoft Office призначений для роботи з різними типами документів (графіка, текст, бази даних, web...). Пакет розроблений корпорацією Microsoft дуже популярний, з недоліків можна відзначити тільки те, що він платний. Є і безкоштовні аналоги, наприклад OpenOffice для Windows.

Браузери – різноманітність даного програмного продукту для перегляду веб-сторінок задовольнить будь-які смаки. Більшість браузерів є безкоштовними, але при цьому не поступаються, а іноді і перевершують свої платні аналоги. Найпопулярніший з них - Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, які з них краще або гірше вирішувати Вам. Також варто скасувати і не безкоштовний браузер Internet Explorer.

Програми для роботи з графікою – поділяються в основному на редактори та переглядачі. Графічні програми призначені для роботи з графікою та дозволяють створювати, редагувати, переглядати та конвертувати графічні файли. Найпопулярніші з них: ACDSee, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator і Microsoft Paint найпростіший з них.

Медіа Програми – програми в основному призначені для роботи з відео та аудіо файлами, поділяються на програми для відтворення та програми для створення редагування відео – аудіо файлів (медіаплеєри та медіаредактори).

Популярний формат PDF - читання файлів даного формату виконується програмою Adobe Reader яка є безкоштовною. Також є багато сторонніх програм, які підтримують роботу з даним форматом файлів.

Поштові програми – програми, призначені для роботи з електронною поштою. Багато користувачів не користуються такими програмними продуктами та працюють з електронною поштою за допомогою web-інтерфейсу. Варто відзначити такі популярні поштові клієнти: The Bat!, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Foxmail. Робота з електронною поштою за допомогою поштових клієнтів набагато спрощує процес керування вашими електронними листами.

Архіватори – програми для роботи з архівними типами файлів такими як: RAR, ZIP, CAB, ARJ, 7Z, GZ, LZH. У мережі інтернет Ви знайдете безліч таких програм як платних, так і безкоштовних. Найпопулярніші з них це - WinRAR, 7-Zip, WinZip, Pocket RAR.

Програми для роботи з CD/RW/DVD – програми, які дозволяють записувати, копіювати, створювати образи дисків. Найпопулярніша з них це - NERO, але також є велика кількість аналогів таких як: Virtual CD, UltraISO, CloneCD .

Download-менеджери – програми призначені для завантаження файлів з мережі інтернет. Відзначити тільки найпопулярніші: FlashGet, WinGet, GetRight, uTorrent, PeLink. Багато хто з них працює тільки у власних мережах, наприклад uTorrent працює у мережах мереж BitTirrent (P2P).

Програми миттєвого обміну повідомленнями – даний вид софту призначений для спілкування онлайн через інтернет. Більшість їх підтримувати як текстове листування, а й дозволять спілкуватися з допомогою розмови (IP-телефония). Перелік програм: QIP, ICQ, Skype, VoIP, MSN, ми перерахували лише найпопулярніші.

Антивірусні програми – програми для захисту комп'ютера від вірусів «антивірусний захист». Більшість цього виду софту, зазвичай, платна. Виділяти їх за якістю ми не будемо, лише перерахуємо найпопулярніші. Популярні антивіруси: Антивірус Касперського, ESET NOD32, Avast, McAfee, Dr. Так само до цієї категорії софту варто відзначити файрволи – програми, що виконують роль міжмережевого екрану для захисту комп'ютера ззовні, через локальну або інтернет мережу. Популярні брандмауери: Outpost Firewall, Norton Personal Firewall, ESET Smart Security, Local Port Scanner, Comodo Internet Security Suite.

>

Утиліти – до цього виду софту належить величезна кількість програм, які виконують функції системного лікаря та стежать за правильною роботою комп'ютера, а також проводять його налаштування, чищення тощо. Перераховувати цей soft у цій статті ми будемо, лише визначимо основні його категорії. Дефрагментатори – програми призначені оптимізації логічної структури диска, задля забезпечення зберігання файлів безперервної послідовності кластерів. Програми для роботи з реєстром – програми для керування системним реєстром, можуть виконувати його чищення, робити резерв, здійснювати пошук та багато іншого. Також варто згадати програму для видалення програм, програму для відновлення файлів, програми для контролю за драйверами, програми віддаленого адміністрування, програми для роботи з локальною мережею.

У будь-якому випадку, який софт встановлювати на комп'ютер, вибір за Вами, ми лише перерахуй необхідні різновиди програмного забезпечення, яке за нашими оцінками встановлено на середньостатистичному комп'ютері. Також Вас може зацікавити цей розділ сайту установка програм.

 

Вгору